Jdi na obsah Jdi na menu
 


tvářenky

23. 4. 2014

46e7207a8d.png

Takže tahle tvářenka je naprosto dokonalá. Používám ji deně a nemůžu si ji vynachválit. Vůbec neubývá což je taky super vlastnost (teda alespoň u týhle tvářenky). Jak jste si už mohly všimnout je od Catrice za 80-90 kč z rossmana.

_vyr_3817nyc-20cheek-20glow-20westside-20wine.jpg

TOhle je moje první tvářenka. Je od NYC za cca 70 kč z rossmana. Je neuvěřitelně pigmentovaná a roztomilá. Má přírodní barvu, která se hodí ke všemu. Jediné mínus u týhle tvářenky je štěteček spí š šmirgl (nevim jak se to píše). Tam jim jednou hrábnete a polovinu tvářenky máte vysypanou na zemi a druhou polovinu rozprášenou na sobě nebo ve vzduchu.

 

Tahle tvářenka od essence z kolekce Viva  Brazil je neuvěřitelně pigmentovaná, stačí se jenom dotknout červeného slisovaného prášku a a vypadáto jako kdyby jste si namočili prst do krve :D. Samozřejmě že to trochu přehánim, ale je opravdu dot pigmenotovaná. Bohužel tuto limitku už nemůžete sehnat, já jsem produkt ulovila ve výprodejovým košíku za 35 kč... Ale jelikož essence limitky stále opakuje akorát vždy s jiným názvem, tak si myslim, že bude znova k sehnaní i tahle tvářenka! (mimochodem má strašně krásný povrch :)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Kontakt


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 6267
Měsíc: 148
Den: 8